DATUM. ACTIVITEIT. LOCATIE. AANVANG.

Dinsdag:    29-10-2019.

Openingsvergadering.

Oos Heim.

20:30 uur.

Zaterdag:   16-11-2019.

 

Opening Vastelaovend 

Aelser liedjes concours.

Trefpunt.

18:30 uur.  Lou: 18:00 uur.

                     Aansluitend.

Zondag:     17-11-2019.

Prins  CV De Senioren Stein.

De Merode.

14:00 uur.  Lou: 13:30 uur.

Zaterdag:   04-01-2020.

Prins  CV Nieuwdorp.

De Merode.

20:11 uur.  Lou: 19:30 uur.

Zondag:     05-01-2020.

Receptie Bökkerieërs Geulle.

Harmoniezaal.

14:11 uur.  Lou: 13:30 uur.

Zaterdag:   11-01-2020.

Galazitting. 

MLC. 

19:30 uur.  Lou: 18:45 uur.

Zondag:     12-01-2020.

AAC on Tour. 

Kaffee's in Aelse.

14:11 uur.  Lou: 14:00 uur.

Woensdag: 5-01-2020.

 

 

Zaal versieren.

Seniorenmiddag.

Afterparty. 

MLC.

MLC.

MLC.

10:00 uur.

13:11 uur.   Jo 12:00 uur.

                      Aansluitend.

Zondag:     19-01-2020.

Jeugd Zitting. 

MLC. 

14:00 uur.  Lou: 13:00 uur.

Dinsdag:    21-01-2020.

 

kennismakings vergadering.

Nieuwe prins/es. 

Oos Heim.

 

20:30 uur.

 

Vrijdag:     31-01-2020.

Eigen Receptie.

Oos Heim.

20:11 uur.  Lou: 19:30 uur.

Zaterdag:   01-02-2020.

De Baer is los. 

De Dikke Stein. 

20:00 uur.  Lou: 19:30 uur.

Zondag:     02-02-2020.

 

Vrouwluuj  Früshoppen. 

Prins/es en vorst.

Trefpunt.

 

11:00 uur.

 

Woensdag:05-02-2020.

 

Prinsen treffen. LOS.  

Prins/es en Vorst.

De Merode. 

 

20:00 uur.    19:30 uur.

 

Vrijdag:     07-02-2020.

Aelser Revue. 

MLC. 

19:30 uur. Lou: 18:30 uur.

Zaterdag:   08-02-2020.

Receptie CV Nieuwdorp

De Merode

20:11 uur.  Lou: 19:30 uur.

Zondag:     09-02-2020.

 

 

Bezoek Verzorgingstehuis.

Receptie CV De Senioren Stein

Receptie Sajelair/rin/ploeg.

Aelserhof. 

De Merode

Oos Heim.

14:00 uur. Lou: 13:15 uur.

                    Aansluitend.

                    Aansluitend.

Vrijdag:     14-02-2020.

Receptie Lombokkers. 

MFC Berg a/d Maas.

20:11 uur. Lou: 19:30 uur.

Zaterdag:   15-02-2020.

Receptie Koeleköp. 

De Hoorn Meers. 

20:11 uur. Lou: 19:30 uur.

Zondag:     16-02-2020.

Receptie Sajelaire. 

De Dikke Stein. 

11:11 uur. Lou: 13:00 uur.

Maandag:   17-02-2020.

Bezoek Verzorgingstehuis. 

La Famille. 

15:00 uur. Lou: 14:00 uur.

Donderdag:   20-02-2020.

 

 

Scholenbezoek groep 1-2-3.

Prins/es en vorst.

Prins uitroeping Haslou.

Sint Augustinus. 

 

Kantine Haslou.

14:00 uur. 

 

20:00 uur. Haslou 20:15 uur.

Vrijdag:     21-02-2020.

 

 

 

Schoolcarnaval groep 4-5.

Eten.

Schoolcarnaval groep 6-7-8.

Patjsebal. 

MLC.

Bij prins/es.

MLC.

Oos Heim.

10:30 uur. MLC: 10:15 uur.

12:00 uur.

13:30 uur.  MLC: 13:15 uur.

20:00 uur.    Aansluitend.

Zondag:     23-02-2020.

 

 

Grwatte Optocht.

Na Optocht Trefpunt. 

Aete bie Lou.

Aelse. 

Trefpunt.

Oos Heim.

13:30 uur.  Lou: 12:15 uur.

                     Aansluitend.

                     Aansluitend.

Maandag:  24-02-2020. 

 

 

Batseklatsers. 

Jeugdcarnaval.

Carnaval.

Dikke Stein. 

MLC.

Oos Heim.

14:00 uur.  Lou: 13:00 uur.

16:00 uur.  MLC: 16:00 uur.

                     Aansluitend.

Dinsdag:   25-02-2020. 

 

 

 

 

Krans légge bie Gusjke.

Belaof is belaof.

Vastelaoves Karaoke.

Wétste nog.

Aafsleeting vastelaovend. 

Standbeeld Gusjke.

Kantine Haslou.

Oos Heim.

Trefpunt.

Gus v/d Pieper. 

12:33 uur.  Lou: 11:50 uur.

13:11 uur.     Aansluitend.

18:11 uur.     Aansluitend.

21:33 uur.     Aansluitend.

23:11 uur.     Aansluitend.

Woensdag:  26-02-2020.  Hjérring Biete.  Oos Heim.  20:00 uur. 
Dinsdag:   10-03-2020.  Evaluatie vergadering.  Oos Heim.  20:30 uur.